Sveikinimai visoms LRTA moterims ir RK Eglė klubui

Paskelbta

Sveikiname visas LRTA ir Lietuvos rankinio moteris su tarptautine Moters Diena – visi pavasariniai žiedai Jums!

O taip pat, Lietuvos rankinio teisėjų ir inspektorių vardu sveikiname Vilniaus moterų rankinio klubą “Eglė” su 50 metų jubiliejumi. 

Per ilgą klubo gyvavimo laikotarpį kartu su Lietuvos rankinio teisėjais ir rungtynių inspektoriais neabejotinai daug išgyventa svarbių tarpusavio ir rankinio bendrystės akimirkų.

O Kristinos Kvedarienės, LRTA valdybos pirmininkės, sportinio kelio istorija dar labiau sugretina buvusios „Eglės” žaidėjos ir teisėjos/inspektorės profesinius vingius.  

Baigusi mokyklą, 1999 – 2003 metais Kristina atstovavo RSK “Eglės” klubui, tuo pačiu metu perspektyviai bandė save realizuoti ir rankinio teisėjos vaidmenyje. 

Tačiau, 2003 metais susidurė su karjeros dilema, ar  išvykti žaisti į Islandiją, ar siekti aukštesnių rankinio teisėjos kategorijų. Visgi, tuo metu, suprasdama, kad žaidėjos karjera yra gan trumpa, nugalėjo noras paragauti legionierės duonos. Jos ryžtas ir pastangos saugant rankinio vartus buvo įvertintas ir Kristina iki šiol yra vadinama viena geriausių Lietuvos vartininkių.

2011 metais grįžusi į Lietuvą keletą metų žaidė Kauno moterų rankinio klube “Žalgiris”. Tačiau, šį kartą, LRTA žinodama ir brangindama anksčiau pasėtas perspektyvumo sėklas Kristinos vaidmenyje, susigrąžino ją į savo gretas. 

Nuo 2017m tapusi LRTA nare, Kristina labai aktyviai dalyvauja mūsų veikloje, yra vienintelė Lietuvoje rungtynių inspektorė, LRTA valdybos pirmininkė ir jaunųjų teisėjų mentorė. 

Jos pavyzdys labai džiugina ir įprasmina, kuomet pabaigus savo sportininkės karjerą, galima toliau aktyviai ir sėkmingai būti rankinio šeimos dalimi bei daryti naudingus, ir ne mažiau prasmingus darbus. 

Tad, dar kartą RSK „Eglė” ir visas rankinio Moteris su Jūsų šventėmis!