Tęsti LRTA veiklos darbus patikėta V.Mažeikai ir naujajai valdybai

Paskelbta

Jubiliejiniai LRTA metai tampa naujuoju iššūkiu perrinktam asociacijos prezidentui Vaidui Mažeikai bei naujai suformuotai LRTA valdybai.

Simbolinę Lietuvos Nepriklausomybės šventimo dieną asociacijos nariai rinkosi į visuotiną susirinkimą, kuriame buvo pristatyta ir išrinkta naujoji valdyba bei LRTA etikos komisija.

Įvertinę nuoveiktus darbus bei rodomas inciatyvas visi nariai vienbalsiai pritarė į LRTA valdybą pasiūlytoms kandidatūroms, jais tapo Vaidas Mažeika, Feliksas Gedvilas, Kristina Kvedarienė, Andrius Grigalionis bei Vitalijus Motiejūnas.

O taip pat išrinkta LRTA etikos komisija, kurios nariais tapo Viktorija Kijauskaitė, Jonas Virkutis ir Edvinas Jencevičius.

LRTA revizoriumi perrinktas Mindaugas Gatelis.

Už ilgamentį darbą buvo padėkota Valdui Gecevičiui, kuris į LRTA valdybą buvo renkamas nuo 2007m bei  Gyčiui Šniurevičiui dirbusiam nuo 2013m. Jų savanoriškas pasitraukimas natūraliai verčia naująjį LRTA gyvavimo puslapį.

Rankinio teisėjų kartų kaitos faktoriai nenumaldomai artėja ir švenčiant 25-uosius savo veiklos metus, tampa akivaizdu, jog laikas tampa istorinės sankirtos liūdininku. LRTA visuomet siekė maksimaliai gerinti rankinio varžybų aptarnavimo kokybę taikant rankinio žaidimo taisyklių ir šiuolaikinių tendencijų valdymo instrumentus. Lietuvos rankinio teisėjų asociacijai teisėjų ir rungtynių inspektorių kompetencijos yra begalo svarbios – nešališkumas, sąžiningų sportinių principų laikymasis ir nuolatinis tobulinimasis, tai yra vertybės, kuriomis vadovausis ir ateities kartos.