ERASMUS+ projekto veiklos turnyre Latvijoje

Paskelbta

Gegužės 3-5 dienomis Rygoje vyks Baltijos jūros čempionų taurės varžybos tarp Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Suomijos U-17 merginų ir vaikinų čempionato komandų, kuriose treniruočių procesą tęs #ErasmusPlus #HandballWhistleprojekto dalyviai.

Per tris dienas jaunuolių, gimusių 2007 m., komandos varžysis dėl stipriausios Baltijos čempionės komandos tarp Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Suomijos čempionų.

Šiame teisėjų rengimo etape dalyvaus viena jaunųjų talentų pora iš Lietuvos Jonas Virkutis ir Karolis Lukoševičius bei lektorius Vaidas Mažeika.

Iš Latvijos taip pat prie turnyro prisijungs 3 teisėjų poros – Nikita Goļikovs ir Āriks Kozlovs, Roberts Ozoliņš ir Hugo Muižnieks, Dāvis ir Ritvars Bērziņi. Mokymų procesą prižiūrės ir dalyviams padės lektoriai Zigmārs Sondors, Edmunds Bogdanovs, Viktorija Alpaidze ir Ilmārs Kazinieks.

Pirmąją turnyro dieną prieš varžybų pradžią dalyviai susitiks seminare. Kiekvienos dienos pabaigoje bus analizuojamas ir vertinamas kiekvieno dalyvio individualus pasirodymas aikštelėje.

„Handball Whistle“ – tai bendras Latvijos rankinio federacijos ir Lietuvos rankinio teisėjų asociacijos projektas, sukurtas finansuojant Erasmus+ programą. Jo tikslas – populiarinti teisėjo profesiją, pritraukti naujų talentų ir pasiūlyti inovatyvią jaunųjų teisėjų mokymo programą.

Nuotrauka @Dace Eihvalde