Rankinio teisėjų sezono uždarymas

Paskelbta

Šį savaitgalį Lietuvos Rankinio Teisėjų Asociacija (LRTA) tradiciškai įvertino ypatingais iššūkiais pasižymėjusį, tačiau sėkmingai pasibaigusį rankinio sezoną.

Vieningomis pastangomis bei parodytu išskirtiniu profesiniu atsidavimu, Lietuvos rankinio teisėjai ir inspektoriai šį sezoną darbavosi ne tik Lietuvos aikštelėse, tačiau ir Baltijos vyrų rankinio lygos varžybose, įvairiuose Europos taurių turnyruose bei nacionalinių rinktinių Europos atrankos etapų rungtynėse.

Gerą profesinį pasirodymą vainikuoja faktas, kad Europinės kategorijos teisėjai Tomas Barysas ir Povilas Petrušis yra pakviesti teisėjauti į Europos U-19 merginų čempionato finalinį etapą, kuris vyks liepos 08-18 dienomis Slovėnijoje.

O kita Europinės kategorijos teisėjų pora Justas Ivanauskas bei Edvinas Jencevičius yra paskirti teisėjauti EHF U-19 vaikinų čempionate Latvijoje, vyksiančiame rugpjūčio 16-22 dienomis.

Jau daugelį metų LRTA renka geriausiųjų rankinio teisėjų dešimtuką. 2020/21m. sezone geriausiu Lietuvos rankinio teisėju yra išrinktas Vaidas Mažeika.

Visas dešimtukas: 1. V.Mažeika, 2. M.Gatelis, 3. T.Barysas, 4. G.Šniurevičius, 5. P.Petrušis, 6. A. Grigalionis, 7. J.Ivanauskas, 8. E.Jencevičius, 9. V.Kijauskaitė, 10. A.Žalienė.

Džiaugu, kad Lietuvoje auga ir sėkmingai tobulėja jaunoji rankinio teisėjų karta, tai įvertindama LRTA valdyba vieningai nutarė, jog vilniečiams Jonui Virkučiui (24m) ir Karoliui Lukoševičiui (20m) būtų suteikta Respublikinė rankinio teisėjo kategorija, o panevėžiečiui Laurynui Survilai (20m) pirma rankinio teisėjo kategorija.