VELUX EHF Čempionų lyga

Paskelbta

   VELUX EHF Čempionų lygoje grupių etapas jau įsibėgėja. Komandoms sužaidus po 4 rungtynes pradeda ryškėti grupių lyderiai, tiesa jie dar nėra nutolę vieni nuo kitų didesniu taškų skirtumu.

   Šią savaitę bus sužaista 14 rungtynių, kur grupėje „A“ laukia itin įdomi „HC Vardar“ ir „FC Barcelona Lassa“ dvikova. Abi komandos turi surinkusios vienodai taškų, po 7 ir netgi vienodą praleistų/įmestų įvarčių santykį (+15), jos dalinasi 1-2 grupės vietas.

Group D

   Šias atsakingas rungtynes, kurios vyks spalio 14 dieną Makedonijos sostinėje (tiesioginė trasliacija čia) teisėjaus, labiausiai patyrusi Lietuvos rankinio teisėjų pora – Vaidas Mažeika ir Mindaugas Gatelis, rungtynių inspektorius Sokol Vladimir iš Kroatijos.

   Grupėje „D“, kurioje pirmauja dvi ekipos turinčios savo komandose po vieną Lietuvos rankinio rinktinės žaidėją (HC Motor ir HB Montpellier), nusimato taip pat įdomios rungtynės, tiesa, ne tarp lyderių, o tarp grupės „dugne“ esančių „Chekhovskie Medvedi“ (RUS) ir „HC Metalurg“ (MKD) klubų. Rungtynėms Čechove inspektoriumi paskirtas Tadas Jansonas bei teisėjai iš Norvegijos – Lars Jorum ir Havard Kleven.

Group A