Moterų Čempionų lygos startas

Paskelbta

   Likus mėnesiui iki moterų rankinio Čempionų lygos starto, buvo sužaisti kvalifikaciniai turnyrai dėl patekimo į pagrindinį etapą. Pirmoje grupėje, kuri rungtyniavo Norvegijos mieste Kristiansande susitiko „Kastamonu Belediyesi GSK“ (TUR), „HC Gomel“ (BLR), „HC Podravka Vegeta“ (CRO), „Vipers Kristiansand“ (NOR) pastarosios buvo neįveikiamos ir visus susitikimus įtikinamai nugalėjo, taip užsitikrindamos vietą pagrindiniame Čempionų lygos turnyre, D grupėje. Dvejas šios kvalifikacijos grupės rungtynes teisėjavo Kaunietės EHF kategorijos teisėjos Viktorija Kijauskaitė ir Aušra Žalienė.

   Antrojoje grupėje, kuri žaidė Nordhausene, Vokietijoje. „Thüringer HC“ (GER), „H 65 Höörs HK“ (SWE), „Hypo Niederösterreich“ (AUT), „Mecalia Atletico Guardes“ (ESP) komandos taip pat kovojo dėl vienintelio kelialapio į kitą etapą. „Thüringer HC“ nugalėjo Švedijos ir Ispnijos klubus bei užėmė laisvą vietą grupėje C.

   Spalio 6 dieną bus sužaistos pirmosios moterų Čempionų lygos rungtynės Makedonijoje, Skopjės mieste, o jau spalio 7 dieną Viktorija Kijauskaitė ir Aušra Žalienė teisėjaus rungtynes Danijoje tarp vietos „NFH – Nykøbing Falster Håndboldklub“ ir Lenkijos „Vistal Gdynia“ komandų. Šių rungtyniu inspektorius Marco Trespidi iš Italijos.

   Danijos komanda praėjusių metų Europos taurės pusfinalio dalyvė, deja į finalą prasibrauti jai nepavyko,  na o Lenkijos ekipa praėjusiame sezone net neperkopė Europos taurės pirmojo kvalifikacinio rato.