Vaidas Mažeika ir Mindaugas Gatelis teisėjaus EHF vyrų Europos lygos Final 4

Paskelbta

Vaidas Mažeika ir Mindaugas Gatelis teisėjaus EHF vyrų Europos lygos finalo ketverte

Gegužės 28-29 d. Lisabonoje (Portugalija) vyks EHF vyrų Europos lygos finalo ketverto turnyras. Jame bus ir lietuviškas akcentas, turnyro pusfinalį tarp SC Magdeburg (Vokietija) ir RK Nexe (Kroatija) teisėjaus Vaidas Mažeika ir Mindaugas Gatelis.

Šiuo metu, vienai labiausiai patyrusių rankinio teisėjų porų Lietuvoje, tai bus jau trečiasis tokio lygio turnyras karjeroje, 2016m. Prancūzijoje jie taip pat buvo paskirti pusfinalio sustikimui, o 2017m. teisėjavo finale vykusiame Vokietijos mieste Giopingene.

Džiugina tai, kad Lietuvos rankinio teisėjų mokyklą atstovaujantys rankinio arbitrai bei rungtynių delegatai Europos rankinio aikštelėse šį sezoną pasižymėjo ypatingai gausiu paskyrimų skaičiumi. Ir nors klubinių komandų sezono pabaiga jau visai čia pat, tačiau ir vasaros mėnesiais mūsų teisėjų laukia įdomūs iššūkiai.

Jaunimas pradės pratintis prie tarptautinio rankinio

Gegužės 30 – birželio 02 dienomis pirmasis tarptautinis krikštas laukia ir mūsų jaunosios poros Jono Virkučio ir Karolio Lukoševičiaus. Jie yra pakviesti į EHF jaunųjų teisėjų programos kursus Vengrijoje, kurie vyks Balaton Cup turnyro metu.