Pležo rankinio inspektoriaus debiutas Europoje

Paskelbta

2016 metais Europos rankinio  teisėjų ir inspektorių seminare  Graikijoje,  įgijęs EHF paplūdimio rankinio inspektoriaus kategoriją, Vilniaus SM „Tauras“ rankinio treneris – Klaidas Janeika, pagaliau sulaukė galimybės patikrinti savo žinias praktikoje, europiniame  lygyje. EBT (European beach handball tour) EBT (Europos paplūdimio rankinio turė) rugpjūčio 1 – 4 dienomis, vyko   Maskvoje, Rusijoje.

EBT turas vyko puikiame Maskvos „Dinamo“ paplūdimio sporto komplekse, kuriame buvo parengtos 3 paplūdimio rankinio aikštelės.

Klaidas buvo atsakingas už 15-os susitikimų tinkamą vykdymą, taip pat ir vyrų susitikimą dėl 3-ios vietos. Rimtu išbandymu buvo Rusijos vyrų paplūdymio finalinės rungtynės, kurios buvo patikėtos Klaidui Janeikai. Jos vyko tuo pačiu metu kaip ir Europos taurės varžybos.

Tarp dirbusių ture Azerbaidžano, Vokietijos, Serbijos, Rusijos, Slovakijos  inspektorių, EHF atstovas Saša Kuburivič (Serbija), atskyrai  įvertino debiutanto iš Lietuvos darbą. Nors konkurencija ir didelė, toks dėmesys leidžia tikėtis sėkmingos inspektoriaus karjeros ateityje.

 

 

 

 

 

 

Prezidentas Grigorijus Gutermanas