LRTA oficialiai uždarė 2022/2023m. rankinio sezoną

Paskelbta

Birželio 10-11 dienomis LRTA nariai tradiciškai susirinko į 2022/2023m. rankinio sezono uždarymo šventę.

Lietuvos rankino teisėjai ir inspektoriai savo šventėje „Tarp Didmiesčių 2023”, kuri vyko Kaišiadorių raj., aktyviai leido laiką, stiprino komandinės dvasios ryšį, pasidžiaugė vieni kitų pasiekimais, naujų narių integracija,  pagerbė geriausių Lietuvos teisėjų dešimtuką.

Šventinė nuotaika buvo jaučiama viso savaitgalio metu, o sportinė tematika yra neatsiejama jos dalis. Daug smagių akimirkų ir tarpusavio ryšio gerinimo rungčių vyko „Tarp Didmiesčių 2023” komandinėse žaidynėse.

Džiugu, jog kitais metais savo 25-metį minėsianti Lietuvos rankinio teisėjų asociacija yra jaunų ir perspektyvių jaunųjų teisėjų kalvė, kuri kiekvienam jos nariui suteikia galimybes tobulėti, mokintis, o daugiausiai patirties sukaupusiems dalintis ja.

Šiais metais penkiems teisėjams buvo suteiktos aukštesnės Lietuvos rankinio teisėjo kategorijos:

Olius Mičiūda ir Valdemar Novickij tapo Nacionalinės kategorijos teisėjais.

Evelinai Vaitekūnaitei, Rokui Alekšiūnui ir Marius Miškiniui buvo suteiktos 1-osios Lietuvos rankinio teisėjo kategorijos.

Taip pat, buvo apdovanoti geriausi Lietuvos rankinio teisėjų dešimtuko nominantai: Vaidas Mažeika, Mindaugas Gatelis, Povilas Petrušis, Gytis Šniurevičius, Tomas Barysas, Andrius Grigalionis, Justas Ivanauskas, Edvinas Jencevičius, Aušra Žalienė, Viktorija Kijauskaitė. Visą sąrašą galite rasti čia.