Lietuvos Jaunių žaidynių rankinio varžybų pusfinaliai

Paskelbta

   Rugsėjo 22-24 dieną Vilniuje ir Alytuje vyko 2017 m. Lietuvos jaunių (1999 m.g.) žaidynių pusfinalio rankinio varžybos. Dėl dviejų kelialapių į finalinį turnyrą spalio 7 – 8 dieną Klaipėdoje, kovojo šešios geriausiai pogrupių varžybose pasirodę vaikinų ir merginų komandos.

   Iš Vilniuje vykusių pusfinalio varžybų į Klaipėdą keliauja Vilniaus – I ir Klaipėdos merginos bei Vilniaus – I ir Molėtų vaikiniai, pastarieji sensacingai vieno įvarčio skirtumu nugalėjo visas rungtynes pirmavusius Klaipediečius.

   Alytuje pajėgiausios buvo Kauno rajono ir Utenos merginų komandos bei Panevežio ir Varėnos vaikinai.

   Daug darbo turėjo varžybas aptarnaujantys teisėjai ir inspektoriai, kurie kiekviename mieste teisėjavo po šešias rungtynes per dieną.

   Malonu, kad jaunių varžybose talkino ir patyrę tarptautinės kategorijos teisėjai, pasaulio elitui priklausantys Vaidas Mažeika ir Mindaugas Gatelis, taip pat Povilas Petrušis, Tomas Barysas, Valdas Gecevičius, nacionalinės kategorijos teisėjas Vitalijus Motiėjūnas.

   Šios varžybos ypatingai daug naudos davė jauniems teisėjams Karoliui Lukoševičiui, Gilmantui Makačinui, Lukui Videikai, Erikui Vilkoiciui, Lukui Videikai, kurie turėjo puikią galimybę teisėjauti su patyrusiais teisėjais ir įgyti taip reikalingos patirties bei gauti naudingų patarimų.

   Taip pat noriu padėkoti jauniems, bet pakankamai patyrusiems Oliui Mičiūdai, Justui Ivanaukui, Jonui Virkučiui, Valdemarui Novickiui, Audriui Žadeikai, inspektoriams Arvydui Brazaičiui, Romui Sindarui, Klaidui Janeikai, Vilniaus SM “Tauras” ir Alytaus sporto ir rekreacijos centro kolektyvams, už sėkmingai surengtus, Lietuvos jaunių žaidynių pusfinalio turnyrus.

 

LRTA prezidentas Grigorijus Gutermanas