EHF taurės antrasis kvalifikacinis ratas

Paskelbta

   Europoje rankinio sezonas įsibėgėja ir netrukus komandos pradės savo kovas, vyrų Europos taurės antrame kvalifikaciniame rate. Šiame turnyre dalyvavo Klaipėdos „Dragūno” komanda, bet pirmame etape labai apmaudžiai pralošė vienu įvarčiu „RK Dubravai” iš Kroatijos ir pasitraukė iš tolimesnių etapų.

   Šiame turnyre startuoja mūsų rankinio teisėjai bei inspektoriai. Į Rusiją išvyksta EHF teisėjų pora iš Varėnos – Tomas Barysas ir Povilas Petrušis, kur spalio 15-ą dieną teisėjaus rungtynes Sankt Peterburge, tarp Islandijos „FH Hafnarfjordur“ ir šeimininkų „St. Petersburg HC“. Rungtynių inspektorius Kurt Roger Sjölund iš Suomijos.

   EHF inspektorius Valdas Gecevičius išvyksta į Estiją, kur vietos „Polvos Serviti“ spalio 10 dieną, priims namuose Kroatijos „RK Nexe“ ekipą, o Algis Mikučionis yra paskirtas į kaimyninę Baltarusiją. Kur Minske spalio 15 dieną „Minsko SKA“, atsakomosiose rungtynėse, susitiks su Rumunijos „CSM Bucuresti“ komanda.

   „Polvos Serviti“ ir „Minsko SKA“ komandos gerai žinomos rankinio mėgėjams, nes jos abi dalyvauja Baltijos rankinio lygoje.