EHF taurių paskyrimai

Paskelbta

Ateinantį savaitgalį Lietuvos rankinio teisėjai ir inspektoriai darbuosis moterų bei vyrų Europos taurės varžybose.

Ukrainoje, Zaporožės mieste spalio 13 dieną vietos ZTR klubas priims svečius iš Makedonijos, HC Butel Skope komandą. Pirmasis susitikimas Makedonijoje baigėsi Ukrainiečių pralaimėjimu rezultatu 14:18, tad šeimininkai tikrai sieks revanšo ir ne mažesniu kaip keturių taškų skirtumu. 

Šių rungtynių inspektoriumi paskirtas EHF atstovas iš Lietuvos – Algis Mikučionis. Rungtynių teisėjai – Angelos Argyridis ir Christos Mouttas iš Kipro.

Spalio 12 dieną moterų Europos taurės rungtynėms tarp Švedijos Hoors ir Rusijos Krasnodaro Kuban ekipų, paskirti teisėjauti EHF kategorijos tesėjai – Gytis Šniurevičius ir Andrius Grigalionis. Pirmasisi šių komandų susitikimas vyks Švedijoje, o po savaitės Kubanėje. Rungtynių inspektorius – Kristjan Halldorsson  iš Islandijos.

Tą pačią dieną Debrecene Vengrijoje, susitinka vietos DVSC Schaeffler ir TSV Bayer 04 – Werkselfen iš Vokietijos. Tai bus pirmasis šių komandų susitikimas. Rungtynių inspektoriumi EHF paskyrė Tadą Jansoną. Teisėjų pora iš Rusijos – Anton Antashev – Denis Musatov vadovaus rungtynėms.