Sveikinimai G. Gutermanui

Paskelbta

Lapkričio 15 d. garbingą 75 metų Jubiliejų pažymi vienas geriausių 20 amžiaus Lietuvos rankinio teisėjų Grigorijus Gutermanas (1947.11.15) – rankininkas, treneris, tarptautinės kategorijos rankinio teisėjas, rungtynių inspektorius, sporto organizatorius, sporto vadovas, LRTA garbės narys.

Didžiają, jei ne visą, savo gyvenimo dalį Grigorijus paskyrė sportui, bet akivaizdu, daugiausia rankiniui. Sportuoti pradėjęs 1964 metais, jis per visus tuos metus yra aktyvus rankinio varžybų ir šios sporto šakos puoselėtojas Lietuvoje. 

Be visos eilės organizacijų, kuriose Jubiliatas dirbo, bene svarbiausias ir prasmingiausias jo vaidmuo buvo pasišventimas rankinio teisėjo profesijai. 

Grigorijus yra vienintelis Lietuvos rankinio teisėjas teisėjavęs trijose Olimpinėse žaidynėse – Seule (1988m., ), Barselonoje (1992m) ir Atlantoje (1996m.). 

Ilgą ir sėkmingą rankinio teisėjo karjerą įprasmino 1999m. tapdamas vienu iš Lietuvos Rankinio Teisėjų Asociacijos įkūrėjų, o nuo 2006 iki 2019m šios Lietuvos rankinio teisėjų kalvės prezidentu. 


Visos rankinio teisėjų asociacijos vardu, sveikiname Grigorijų su gražia sukaktimi, linkime daug sveikatos ir ilgų bei laimingų metų.