Rankinio teisėjų TOP 10

Paskelbta

Varėnoje, prie Gluko ežero Lietuvos rankinio teisėjai užbaigė 2015/2016 metų sezoną. Kaip ir kasmet buvo renkamas Lietuvos rankinio teisėjų TOP 10.

Kaip ir praėjusiais metais lyderių vietų neužleido IHF teisėjai Mindaugas Gatelis ir Vaidas Mažeika. Jie abu surinko po 29 balus ir pasidalijo pirmąją – antrąją vietą. Jiems buvo įteikta Janio Grinbergo atminimo pereinamoji lėkštė. Trečioji vieta šiemet atiteko IHF teisėjui Laurynui Mykolaičiui su 25 balais. Tiesa, reikia paminėti, kad Laurynui tai buvo paskutinis sezonas teisėjo rolejė. Dėl asmeninių aplinkybių jis traukiasi iš rankinio teisėjo pozicijų. Ketvirtoji šiemet EHF teisėja Viktorija Kijauskaitė. Penktą – septintą vietas pasidalino: IHF teisėjas Gytis Šniurevičius ir EHF pora Tomas Barysas ir Povilas Petrušis. Aštuntoji- EHF teisėja Aušra Žalienė. Devintas- respublikinės kategorijos teisėjas Justas Ivanauskas. Dešimtas- nacionalinės kategorijos teisėjas ir EHF paplūdimio rankinio delegatas Klaidas Janeika.

Kukliomis dovanomis buvo atžymėti IHF teisėjų Vaido Mažeikos ir Mindaugo Gatelio, bei EHF teisėjų Viktorijos Kijauskaitės ir Aušros Žalienės teisėjavimas EHF taurių finaluose.

Respublikinės kategorijos regalijos buvo įteiktos alytiškiams Edvinui Jencevičiui ir Egidijui Navickui.

Visiems TOP 10 teisėjams Grigorijus Gutermanas įteikė atminimo dovanas. Laurynas Mykolaitis baigęs karjerą gavo LRTA atminimo dovaną.