Moterų Europos taurės antras etapas

Paskelbta

Spalio mėnesį vyks Europos taurės antrojo etapo varžybos, dalyvauja 32 moterų komandos, kurios sužais po dvi rungtynes – vienas išvykoje ir kitas namuose.

Lietuvos rankinio teisėjų pajėgos bus ypatingai gausios šiame etape.

LTU  Algis Mikucionis paskirtas EHF delegatu Vengrijoje,  kur atsakomosiose rungtynėse susitiks dvi Venrgijos komandos –  GVM Europe-Vác ir Siófok KC, teisėjai – KOS Eshref Beqiri ir KOS Ilir Krasniqi iš Kosovo.

LTU  Tadas Jansonas delegatu vyksta į Švediją, pirmajam susitikimui tarp vietos H 65 Höörs HK ir Muratpasa Belediyesi SK iš Turkijos, teisėjos – ITA  Gianna Stella Merisi ir ITA Iuliana Alexandra Rosca iš Italijos.

LTU  Valdas Gecevicius spalio 13 dieną EHF delegatu paskirtas rungtynėms Norvegijoje, tarp vietinių ekipų – Storhamar Handball Elite ir Byasen Handball Elite, jis patarinės teisėjų porai iš Olandijos NED  Ruud Geraets ir  NED  Paul Geraets  , na o jau spalio 19 dieną LTU  Valdas Gecevicius yra deleguotas rungtynėms Lenkijoje, tarp vietos Metraco Zaglebie Lubin ir viešnių iš Danijos Herning-Ikast Handbold klubo, teisėjai iš Graikijos – GRE  Athanasios Chaskis ir GRE Dimitrios Tsakonas.

Iš aikštės teisėjų šiame EHF moterų taurės etape bus viena Lietuvos pora, LTU  Gytis Sniurevicius ir  LTU  Andrius Grigalionis, paskirti teisėjauti įdomų kaimyninių šalių klubų susitikimą. Dvi rungtynes sutarusi sužaisti Kubanėje, Baltrusijos moterų komanda ilgą laiką žaidusi ir moterų Baltijos lygos varžybose – BNTU-BelAZ Minsk Reg. susitiks su vietos Kuban. Rungtynių inspektorė – ARM  Anna Melkonyan  iš Armenijos.