LRTA seminarai Tauragėje ir Molėtuose

Paskelbta

Šių metų rugsėjo 17 dieną, Tauragėje ir Molėtuose, Lietuvos rankinio teisėjų asociacija pravedė seminarą jauniems Lietuvos rankinio teisėjams. Molėtuose seminarą vykdė LRTA prezidentas, tarptautinės rankinio kategorijos teisėjas Grigorijus Gutermanas ir LRTA sekretorius, nacionalinės rankinio kategorijos teisėjas Silvijus Kisinas. Tauragėje seminaro vadovas buvo LRTA viceprezidentas atsakingas už metodinę veiklą, Europos rankinio federacijos rungtynių inspektorius Valdas Gecevičius.

Seminaruose dalyvavo jauni teisėjai iš Molėtų KKSC, Utenos DSC, Tauragės VJSM, Klaipėdos „Viesulo“ SC, Šilalės SM ir Šiaulių SM „Dubysa“. Viso seminaruose dalyvavo 27 jaunieji rankinio teisėjai. Seminarų programoje buvo skaitomos paskaitos „Rankinio taisyklių šiuolaikinis interpretavimas ir taikymas“, „Teisėjų gestai, švilpukai, atsakomybės zonos, pozicija ir judėjimas“, ,,Teisėjavimas – tai tarpusavio bendravimas ir bendradarbiavimas“. Seminaro dalyviai laikė 25 klausimų teorijos testą iš Tarptautinės rankinio federacijos Rankinio taisyklių klausimyno, atliko bėgimo suttle run testą, bei turėjo parodyti savo praktinio teisėjavimo sugebėjimus rankinio aikštelėse, seminare vykdomų draugiškų rungtynių metu. Tai buvo pirmasis ir tikimasi ne paskutinis toks LRTA bandymas, kuomet seminaras yra vykdomas geografiniu-teritoriniu principu keliose vietose.

Norisi labai padėkoti sporto organizacijų vadovams, kurie atsiuntė savo auklėtinius į šiuos seminarus. Ypatingai norisi tarti didelis ačiū Molėtų KKSC ir Tauragės VJSM direktoriams Kęstučiui Vaicekauskui ir Audriui Bitinui už suteiktas patalpas ir galimybę pravesti šiuos seminarus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

teisėjų seminaras 009