Jaunų rankinio teisėjų seminaras Molėtuose

Paskelbta

Tarptautinio rankinio festivalio „Molėtai 2016“ ir LRF vykdomo jaunių rinktinių tarptautinio turnyro metu  kovo 22 – 24 d. aktyviai ir daug dirbo ir LRTA jaunų rankinio teisėjų seminaro dalyviai.

Jau turintys beveik 4 metų teisėjavimo patirtį Druskininkų SC  teisėjai devyniolikmetis Jonas Virkutis, aštuoniolikmetis Andrius Žadeika bei jiems talkinęs šešiolikmetis naujokas Erikas Vikoicis, atvykęs mokytis iš Utenos  SM į Panevėžio  sporto gimnaziją, sėkmingai sėmėsi patirties rinktinių turnyrę.

Jie parodė naujam LRF prezidentui Donatui Pasvenskui, LRF generaliniam sekretoriui Migliui Astrauskui bei seminaro vadovui LRTA prezidentui Grigorijui Gutermanui kad gali pretenduoti teisėjauti ne tik jaunių varžybose.

14-16 metų  Kauno rajono SM auklėtiniai  broliai Andrius ir Lukas Remeikos ir Andrius Montvilas, Vilniaus SM „Tauras“ atstovas  Karolis Lukoševičius mokėsi rankinio teisėjavimo paslapčių vaikų tarptautiniuose susitikimuose. Be praktinio teisėjavimo seminaro dalyviai sprendė ir teisėjavimo teorijos testus.

LRTA dėkoja Druskininkų SC, Kauno raj. SM, Vilniaus SM “Tauras„ vadovams ir treneriams  už bendradarbiavimą ruošiant ir siunčiant savo auklėtinius į jaunų rankinio teisėjų seminarą Molėtuose.

Turnyro akimirkas fiksavo fotografas Algimantas Čiža:

???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????         ????????????????????????????????????   ????????????????????????????????????  ????????????????????????????????????????????????????????????????????????   ????????????????????????????????????  ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????     ????????????????????????????????????             ????????????????????????????????????