Gyčiui Šniurevičiui – 40

Paskelbta

Lapkričio 17 dieną 40 – ies metų jubiliejų žymi, vienas geriausių Lietuvos rankinio teisėjų – Gytis Šniurevičius.

Pradėjęs rankininko kelią pas savo mamą, šviesios atminties trenerę – Violetą Šniurevičienę, Kauno rajono ir KTU komandų sudėtyse, tapo Lietuvos I-ios lygos čempionu.

Gyčiui teko paragauti ir Lietuvos rankinio lygos kovų, žaidžiant pas treneri Antaną Katkevičių „Lušies-Akademiko“ komandos sudėtyje.

Paskatintas trenerio Jono Mykolaičio 1995 m. Gytis pradėjo teisėjauti moksleivių varžybose. 2001 m. jam buvo suteiktas Respublikinės, 2006 m. Nacionalinės kategorijos teisėjo vardai.

2006 metais Cluji Napokos miete (Rumunijoje) Gytis Šniurevičius kartu su teisėjavimo partneriu Laurynu Mykolaičiu, sėkmingai išlaikė licenzijos testus EHF kategorijai gauti, o 2013 metais Granollerse (Ispanijoje) buvo apginta ir aukščiausia IHF kategorijos teisėjo licenzija.

Nuo 2007/2008 metų sezono Gytis Šniurevičius renkamas į Lietuvos geriausių rankinio teisėjų TOP-10, o 2018/2019 m. sezone pateko į šalies geriausių teisėjų trejetuką. Šie metai jam įsimintini ir debiutu vyrų EHF VELUX Čempionų lygos varžybose.

Nuo 2011 metų Gytis Šniurevičios renkamas LRTA prezidiumo (valdybos) nariu.

Nuo 2014 metų Gyčio iniciatyva vykdomas jo mamos, buvusios vienos geriausių Lietuvos moksleivių rankinio trenerių, Violetos Šniurevičienės atminimo tarptautinis rankinio turnyras.

Linkim Gyčiui ir jo šeimai sveikatos, teisėjavime tolimesnio progreso, darbe – profesinės sėkmės ir likti tokiam pat draugiškam ir optimistiškam.

Lietuvos rankinio teisėjų asociacija.