Europos Rankinio Federacija informuoja

Paskelbta

Šių metų rugpjūčio 30/31 dienomis Vienoje (AUT) vyko Europos Rankinio Federacijos (EHF) rungtynių inspektorių-kandidatų kursai. Norą dalyvauti šiuose kursuose pareiškė 47 kandidatai iš Europos, kurie turėjo pateikti atitinkamai užpildytas dokumentų formas ir motyvacinį 60 sekundžių video pristatymą apie save.

Pagal EHF nuostatą birželio mėnesio eigoje EHF atliko kandidatų atranką, kurios pasekoje atrinkti kandidatai įgyjo teisę dalyvauti pagrindinėje kursų fazėje, kurios metu ir vyko galutinis kandidatų testavimas. Į galutinę kursų dalį buvo pakviesti 18 rungtynių inspektorių-kandidatų iš Norvegijos Prancūzijos, Rumunijos, Bulgarijos, Vokietijos, Slovėnijos, Lietuvos, Turkijos, Lenkijos, Serbijos, Portugalijos, Šveicarijos, Maltos, Čekijos, Slovakijos, Olandijos, Rusijos ir Bosnijos Hercegovinos.

Kursų metu kandidatams paskaitas ir praktines užduotis vedė EHF Varžybų komisijos vadovas Leopold Kalin iš Slovėnijos, EHF Varžybų komisijos narė, atsakinga už moterų varžybų vykdymą, Carmen Manchado iš Ispanijos, EHF būstinės įvairių skyrių vadovai ir specialistai Helmut Horitsch, Markus Glaser, Vladimir Rancik, Ines Capek. Testų programą sudarė 30 klausimų iš įvairių EHF vykdomų varžybų reglamentų, 15 klausimų iš IHF Rankinio žaidimo taisyklių ir pokalbis, kurio metu kandidatas gavęs atitinkamą užduotį 10 minučių laikotarpyje privalėjo išsakyti savo mintis bei parodyti savo žinias ir sugebėjimus.

Šių kursų metu pakankamai gerai savo užduotis atliko Valdas Gecevičius, kuris viso testavimo metu surinko 88,33% (praeinamas balas buvo 75 %) teisingų atsakymų ir tuo pačiu įgijo EHF rungtynių inspektoriaus statusą.

Nuo šio 2014 metų rankinio sezono Lietuva turi tris Europos Rankinio Federacijos rungtynių inspektorius, tai Tadas Jansonas (Vilnius), Algis Mikučionis (Kaunas) ir Valdas Gecevičius (Alytus).

 

Nuotraukoje

V.Gecevičius kartu su M.Goralczyk (Lenkijos rankinio federacijos generalinis sekretorius)