EHF teisėjų bei inspektorių paskyrimai Europoje

Paskelbta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šią savaitę prasidada antrasis kvalifikacinis Europos moterų rankinio čempionato grupių etapas.  Penktosios grupės rungtynėms, kurios vyks rugsėjo 26 dieną Švedijoje, tarp Švedijos ir Šiaurės Makedonijos, EHF delegatu paskirtas Algis Mikučionis. Rungtynių teisėjai iš Estijos ESTMarion Kull ir Alvar Tint.

 

Rugsėjo 25 dieną, Suomijoje vyks vyrų Čempionų lygos C grupės rungtynės, tarp vietos Cocks ir Slovakijos TATRAN Presov komandų. Vertinti teisėjų darbą bei naują Cocks’ų areną, paskirtas EHF/IHF delegatas – Tadas Jansonas, jis darbuosis kartu su teisėjų pora iš Rumunijos ROUBogdan Nicolae Stark ir  Romeo Mihai Stefan.

Spalio 6 dieną, vyrų Europos taurės rungtynėms tarp SCM Politehnica Timisoara (Rumunija) ir Olympiacos SFP (Graikija), teisėjauti paskirti Gytis Šniurevičius ir Andrius Grigalionis. Pirmosios rungtynės vyks Rumunijoje. Rungtynių inspektorius – HUNPéter Éles iš Vengrijos.

Vyrų Iššūkio taurės varžybose, teisėjauti paskirti – Justas Ivanauskas ir Edvinas Jencevičius. Spalio 5 ir 6 dienomis Čekijoje Karvinos mieste, susitiks HCB Karvina ir Holon Yuvalim HC iš Izraelio. Bendru komandų sutarimu, abejos rungtynes vyks Čekijoje.  Rungtynių delegatas – RUS Oleg Tarasikov iš Rusijos.

Šiame etape EHF delegatu skyrė Valdą Gecevičių, kuris vyksta į Farerų salas. Komandų sutarimu, Fareruose vyks abejos rungtynės tarp šeimininkų H71 ir svečių iš Sovėnijos – RK Maribor Branik. Rungtynių teisėjai – FIN Miro Korja ir Christopher Metsämäki iš Suomijos.