Sveikiname Tadą Jansoną

Paskelbta

Su 50-mečiu sveikiname Tadą Jansoną, šiuo metu vieną labiausiai patyrusių LRTA inspektorių ir EHF delegatų Lietuvoje, praeityje buvusį EHF teisėją.

Tadas yra aktyvus LRTA bendruomenės narys, o tai pat šiuo metu eina ir Lietuvos vyrų rankinio lygos direktoriaus pareigas, Lietuvos rankinio federacijoje yra atsakingas už varžybų vykdymą bei yra LRF vykdomojo komiteto narys.

Teisėjauti Tadas pradėjo 1992 metais, demonstruodamas gerus švilpuko valdymo bei žaidimo supratimo įgūdžius, o taip pat puikiai išmanydamas rankinio žaidimo taisyklių subtilybes, greitai kilo rankinio teisėjo kategorijų laipteliais ir 2001 m. kartu su kolega Valdu Gecevičiumi buvo nominuoti Europos kontinento rankinio teisėjo kategorijai. Baigęs aktyvią teisėjo karjerą, jis įsiliejo į rankinio inspektorių gretas bei 2007 metų vasarą kursuose Vengrijoje tapo EHF delegatu.

1974 m. sausio 20 d. gimė Vilniuje, tačiau nuo 4 iki 15 metų amžiaus gyveno Kuršėnuose, kur ir pradėjo žaisti rankinį, pirmasis treneris E. Podgurskis. Veliau persikėlė gyventi į Vilnių. 1992m. baigė Vilniaus 7-ąją vidurinę mokyklą Žirmūnuose. Atlikęs Lietuvos privalomąją karo tarnybą įstojo į Lietuvos kūno kultūros akademiją, kurią baigė 2000m. Vėliau visuomet buvo ir yra šalia rankinio, iniciatyvus ir rankinio genus pilnai perėmęs Tadas tęsia veiklą šalia savo mėgstamos sporto šakos.

Linkime Gerb. Tadui sveikatos, kantrybės, sėkmingų darbų ir laimingų metų, o taip pat išlikti geru organizatoriumi, teisėjavimo žinių skleidėju bei rankinio šeimos dalimi.