Paplūdimio rankinio seminaras

Paskelbta

Šių metų gegužės 18-22 dienomis Salonikuose (Graikija) vyko Europos Rankinio Federacijos (EHF) pliažo rungtynių inspektorių-kandidatų kursai. Norą dalyvauti šiuose kursuose pareiškė 10 kandidatų iš Europos, kurie turėjo pateikti atitinkamai užpildytas dokumentų formas, vienas iš jų  Lietuvos atstovas Klaidas Janeika. Taip pat, tomis dienomis vyko ir trenerių, bei teisėjų kursai, kuriuose dalyvavo 40 trenerių, tarp jų ir Lietuvos atstovas Karolis Kaladinskas ir 9 poros teisėjų. Tai buvo didžiausi kursai pliažo rankinio istorijoje.

Kursų metu delegatams kandidatams paskaitas ir praktines užduotis vedė EHF pliažo rankinio varžybų komisijos narys Marco Trespidi iš Italijos. Teisėjams kursus vedė EHF pliažo rankinio komisijos narė Gabriella Horvath iš Vengrijos, o trenerių kursus vedė EHF lektorius Tamas Neukum iš Vengrijos. Testų programą sudarė 2 x 20 klausimų iš įvairių EBT (Europos Pliažo Turų)  vykdomų varžybų reglamentų, 30 klausimų iš EHF Pliažo Rankinio žaidimo taisyklių.

Šių kursų metu gerai savo užduotis atliko Klaidas Janeika, kuris  testų ir varžybų metu gavo gerą įvertinimą ir tuo pačiu įgijo EHF pliažo rankinio rungtynių inspektoriaus statusą.

Šis pasiekimas leidžia Klaidui Janeikai būti vieninteliu Baltijos šalyse turinčiu EHF pliažo rankinio delegato statusą.

IMG_9060 IMG_9062 plezas DSC_1129