Sveiki!

Paskelbta

Gerbiami Lietuvos rankinio teisėjų asociacijos nariai. Sveikiname visus su LRTA 15 metų sukaktimi. Ypatingai norisi padėkoti visiems LRTA įkūrimo signatarams. Norime priminti, kad steigiamasis Lietuvos rankinio teisėjų asociacijos (LRTA) susirinkimas įvyko 1999 metais gegužės 15 dieną Kaune, LKKA rankinio katedroje. LRTA sukūrimo iniciatoriais buvo tuometis Panevėžio rankinio federacijos prezidentas Vytautas Buterlevičius, Kauno apskrities rankinio federacijos prezidentas Bronius Girdzijauskas, Kauno apskrities rankinio federacijos teisėjų komisijos pirmininkas Albinas Raižys, IHF teisėjas ir inspektorius Grigorijus Gutermanas.

Šiandieną galima atsigręžti atgal ir prisiminti kas gera ir naudinga mūsų visų pastangomis buvo pasiekta ir nuveikta. Labai tikimės, kad nesustosime savo kelyje ir toliau visi stengsimės kuo galėdami prisidėti prie LRTA ilgo gyvavimo ir klestėjimo.

Nuoširdžiai tikimės, kad sukurtas LRTA tinklapis visiems padės toliau tobulėti ir gerinti savo sugebėjimus rankinio aikštelėse. Tuo pačiu būsime matomi ir visai mūsų rankinio bendruomenei.

Visų prašome pateikti įvairią informaciją susijusią su rankinio teisėjavimu. Ją visada stengsimės patalpinti LRTA puslapyje.