Europos moterų čempionatas

Paskelbta

Sekmadienį Švedijoje startavo dvyliktasis Europos moterų rankinio čempionatas. Jame dalyvauja 16 stipriausių komandų iš visos Europos. Nepaisant fakto, kad Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės ten nėra, lietuvės EHF teisėjos Viktorija Kijauskaitė ir Aušra Žalienė dalyvauja kartu su kitomis vienuolika teisėjų porų. Pirmadienį mūsiškės debiutavo čempionate Malmo mieste rungtynėse tarp Vengrijos ir Čekijos ekipų. Rungtynes laimėjo Čekijos ekipa rezultatu 22:27. Pasak lietuvių: pirmasis kėlinys nebuvo pats geriausias, nes jautėsi įtampa ir didelis informacijos po seminarų ir testų. Išėjus po pertraukos antras kėlinys susiklostė, taip kaip ir norėjosi. Nereali atmosfera ir jausmai teisėjauti tokiame renginyje.

Lietuvės šiandien vyksta į kitą Švedijos miestą – Helsinborgą, kur vakare 21:45 vadovaus rungtynėms tarp Kroatijos ir Norvegijos nacionalinių ekipų. Rungtynes tiesiogiai transliuos www.ehftv.com